Hakkımızda

Home Hakkımızda
icon

TAMİR

Beyaz eşyalarınız profesyonel ekibimiz tarafından tamir edilerek çalışır hale getirilir.

Icon

BAKIM

Azra Soğutma olarak müşterilerimize düzenli olarak beyaz eşya bakım hizmetleri vermekteyiz.

ZAMANINDA HİZMET

Azra Soğutma Geniş ve profesyonel kadrosuyla arızalı ürünlerinizi zamanında teslim eder.

AZRA SOĞUTMA

Konya'nın her yerine verdiğimiz hizmetlerimiz ve servislerimizin gücünü aldığımız ekibimiz sizler için en ideal çözümü sunmaktadır.

Azra Soğutma olarak Konya’da tüm markaların Çamaşır Makinası ,Bulaşık Makinesı ,Buzdolabı ,Fırın, Kombi, Klima ,Kurutma Makinesi ,Derin Dondurucu gibi hayatımızı kolaylaştıran elektrikli ev eşyalarının servis hizmeti sunmaktayız.

 

Azra Soğutma olarak arıza onarım işlemlerinde teknik ekibimiz öncelikle yerinde onarım işlemini eğer olamayacak bir işlem ise atölyeye taşıyarak onarım işlemini tamamlamaktadır.

 

Yapılan işlem ve değişen parça Azra Soğutma güvencesi ile 1 yıl garanti vermekteyiz.Beyaz Eşyalarınızda oluşabilecek her türlü tamir,arıza, bakım işlemlerinizi büyük bir titizlikle yapmakta müşterilerimizin memnuniyetini vizyonumuz sayarak o doğrultuda hizmet vermekteyiz.

 

Teknik servis alanında geçirdiğimiz yıllar ve arkamızda bıraktığımız memnun müşteriler, firmamızın her geçen gün daha da büyümesini sağlamaktadır.Bunun bilincinde olarak, gerçekleştirdiğimiz tüm çalışmalarda kaliteli hizmeti hizmet bölgemiz içindeki herkese en hızlı biçimde ulaştırmak için çabalamaktayız.