Konya Klima Servisi

Home Konya Klima Servisi

Hemen Arayın

Konya’nın her yerine verdiğimiz hizmetlerimiz ve servislerimizin gücünü aldığımız ekibimiz sizler için en ideal çözümü sunmaktadır.

0 (332) 350 60 06

KONYA KLİMA SERVİSİ

Konya klima servisi olarak, montaj, demontaj, bakım, onarım, teknik servis ve arıza giderme işlemlerinin hepsinde sizlere bir telefon kadar yakınız.Vermiş olduğumuz hizmete ve parça değişikliğine 1 yıllık garanti imkânı sunulmaktadır.Konya klima servisi hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız 7/24 aktif çağrı merkezlerimizle hizmet sağlıyoruz.

Konya Klima Bakımı

Yaşam alanlarında kullanılan, yaz – kış istenilen sıcaklık ayarı ile çalışan klimalar, iklimlendirilmek istenilen mekânda ve dış ortamda mevsim koşullarına göre farklı hava şartlarına maruz kalırlar. Bu süreçte cihazların iç ve dış yüzeylerinde kirlenme ve tahribat meydana gelir. Konya klima servisi tarafından cihazın performansını düşüren bu sorunları ortadan kaldırmak için periyodik olarak bakım işlemi yapılması gerekir.

Gerek enerji tasarrufu, gerekse de klimanın sorunsuz çalışması bakımından, bu periyodik kontrollerin ihmal edilmemesi gerekir. Cihazı ekstra enerji harcamaktan kurtaracak, sağlığınızı ve güvenliğinizi sağlayacak klima bakım hizmetlerinden düzenli olarak yararlanmak için yetkili servisimizden destek alabilirsiniz.