Konya Vestel Servisi

Home Konya Vestel Servisi

Hemen Arayın

Konya’nın her yerine verdiğimiz hizmetlerimiz ve servislerimizin gücünü aldığımız ekibimiz sizler için en ideal çözümü sunmaktadır.

0 (332) 350 60 06

KONYA VESTEL SERVİSİ

Kullanmakta olduğunuz beyaz eşyalarda ortaya çıkabilecek arızalarda Konya Vestel servisi olarak yapmış olduğumuz çalışmalar ile taleplerinizi karşılamaktayız. İşimizin vermiş olduğu sorumlulukların farkında olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yapmış olduğumuz çalışmalar sayesinde daha uzun süre sorunsuz kullanım imkanı elde etmenizi sağlayacak şekilde hizmet sunmaktayız.

Her türlü arıza durumunda Kutup Servis olarak taleplerinizi karşılamaktayız. Servisimiz Vestel marka beyaz eşyalar için bakım, onarım veya yedek parça değişimi hizmeti vermektedir. Bu sayede kullandığınız makinelerde ortaya çıkabilecek arızalarda servisimiz ile yapacağınız görüşmeler sayesinde taleplerinizi ileterek kısa süre içerisinde geri dönüş edebilirsiniz. Yapılan kontrollerin ardından belirlenen sorunlara göre çözüm odaklı çalışma yapılmaktadır.

Profesyonel Onarım Hizmeti

Cihazlarda oluşacak arıza durumunda servisimiz onarım işlemleri konusunda sizlere yardımcı olmaktadır. Konya’da hizmet veren servisimiz yapmış olduğunuz her talebi kısa sürede karşılamaktadır. Yeterli kapasitemiz sayesinde her talebi kısa zamanda karşılanmasını sağlamaktayız. Bu sayede beklemenize gerek kalmadan servis hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Yapacağınız görüşmeler sayesinde belirtmiş olduğunuz soruna göre gerekli ekipmanlar ile adresinize ulaşım sağlanmaktadır.

Yapılan kontrollerin ardından belirlenen sorunlara göre duruma müdahale edilmektedir. Arıza durumlarında özellikle parça kaynaklı sorunlar olması durumunda yedek parça değişimi yapılmaktadır. Belirlemiş olduğumuz kalite standartlarında sonmuş olduğumuz hizmetler ile kaliteli sonuçlar elde etmenizi sağlamaktayız. İhtiyaç duyduğunuz her durumda Konya beyaz eşya servisi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kesintisiz Hizmet Anlayışı

Yapmış olduğumuz çalışmalarda kesintisiz şekilde hizmet vermekteyiz. Bu sayede oluşan sorunlara daha kısa süre içerisinde geri dönüş elde edebilirsiniz. Servisimiz ile yapacağınız görüşmeler sırasında merak ettiğiniz konularda bilgi alabilirsiniz. Uzun yıllardır vermiş olduğumuz hizmetler sayesinde kalitemizden ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Kullandığınız cihazlarda oluşan sorunlara karşı servisimiz ile iletişime geçebilirsiniz Destek hattımız üzerinden yapacağınız görüşmeler merak ettiğiniz konularda bilgi almanızı sağlamaktadır.

Kesintisiz destek hattımız üzerinden Konya servis hizmeti talep edebilirsiniz. Konya’da farklı ilçelerde bulunan müşterilerimiz için yeterli kapasitemiz ile talepleri karşılamaktayız. En uygun fiyat seçeneği üzerinden vermiş olduğumuz hizmetler bütçenize uygun fiyatlar ile hizmet almanızı sağlamaktadır. Yapılacak olan çalışmaların durumuna göre fiyat seçenekleri değişmektedir.